KOLEKCIJAS / Akaatsia kolekcija -30% (19)

Kolekcija “Akācija” ir patiesa klasiskā un rustikālā stila kombinācija, šīs unikālās mēbeles ir roku darbs, izgatavotas no masīvkoka. Kolekcija nosaukumu ir ieguvusi no savas eksotiskās izcelsmes – akācijas koka. Šis neticami blīvais koks iztur arī visskarbākos apstākļus, nodrošinot mēbelēm ilgu kalpošanas laiku un gadiem ilgu svaigu izskatu. Dabīgā un videi saudzējošā veidā ražotā kolekcija “Akācija” rada mājīgu noskaņu ikvienā telpā un ikvienu dzīvokli vai māju padara par patīkamām mājām.

Kolekcijas “Akācija” masīvkoka mēbeles ir izgatavotas no akācijas koka. Izgatavota ar rokām, izmantojot iepriekšējo paaudžu amatnieku zināšanas un tehnoloģiju. Mēbeles ir sākotnēji beicētas, pēc tam pārklātas ar laku, kā gala apstrāde ir izmantota mēbeļu pārklāšana ar bišu vasku. Ražošanas procesā ir izmantots tikai sadarbības partneru ar legālām ciršanas atļaujām piegādāts koks, kā arī mēbeles ir izgatavotas videi saudzīgā veidā.

Lai attīrītu mēbeles no putekļiem un netīrumiem, izmantojiet mīkstu kokvilnas drānu. Laiku pa laikam mēbeles varētu kopt un pulēt ar bišu vasku – tas aizsargās mēbeles pret netīrumiem un mitrumu. Mēbeles nav ieteicams novietot pārāk tuvu karstumu izstarojošiem avotiem – tas novērsīs mēbeļu plaisāšanu.